Drukuj 

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Wszelkie pytania na które nie znajdą Państwo odpowiedzi proszę kierować na adres kontakt@kurtyzana.pl
Email potwierdzający konto nie dotarł? Sprawdź folder spam. W razie problemów napisz do naszego zespołu - rozwiążemy wszelkie problemy

Czy można promować ogłoszenia?

W naszym serwisie można promować anonse wykupując specjalny pakiet VIP. Anons zostanie oznaczony jako promowany i znajdzie się dodatkowo na stronie głównej serwisu oraz na szczycie listy anonsów z danego miasta

Ile kont można posiadać?

Jedna osoba może posiadać kilka kont - w takim przypadku jedna osoba może zarządzać kilkoma anonsami

Ile anonsów można zamieścić?

W kategorii Panie można zamieścić dowolną ilość anonsów.  Dokładniejsze informacje co do zasad umieszczania kilku anonsów są podane przy dodawaniu anonsu. 

Czy mogę zakryć twarz na zdjęciu?

W celu zakrycia twarzy, tatuażu lub innych charakterystycznych elementów można to zrobić to samemu albo zaznaczyć odpowiednią opcję podczas dodawania ogłoszenia (wtedy administracja serwisu zakrywa twarz, tatuaż oraz inne elementy charakterystyczne)

Czy mogę czasowo wstrzymać ogłoszenie?

Można regulować aktywność anonsu przez ustawiania godzin w panelu 'Preferowane godziny’ w edycji anonsu. Zaznaczając dla wszystkich dni 'Zamknięte przez cały dzień’ informujemy przeglądających, że anons jest obecnie nie aktywny.

Jest to lepsze rozwiązanie niż całkowite wstrzymanie anonsu, ponieważ ogłoszenie nadal będzie się pokazywać w wynikach wyszukiwania, użytkownicy będą widzieli anons, i jednocześnie będą mieli informację, że osoba nie jest obecnie dyspozycyjna. Mogą wtedy zapisać anons w ulubionych, i sprawdzać kiedy będą aktywne godziny.

Można też zmienić opis (OPCJA EDYTUJ) zaczynając od zdania np.

ANONS NIEAKTYWNY W DNIACH NP. 12.02.-18.04

Jak mogę zmienić swoje miasto w anonsie?

Zaloguj się na swój profil, wybierz opcję “EDYTUJ”, przejdź do rubryki Miasto. Jeśli nie ma miast w spisie, może napisać w tej sprawie mail, wtedy zostanie dodane.

Kiedy zostanie zatwierdzony anons?

Anonse zatwierdzane są w różnym tempie. Wynika to z tego, że część jest zatwierdzana automatycznie przez algorytm, który uruchamia się w momencie pojawienia się odpowiedniej ilości nowych anonsów do akceptacji. Jednak nie wszystkie anonse zostają zatwierdzone przez algorytm, wtedy zatwierdzane są ręcznie, w godzinach od 8.00 do 17.00.

Dlaczego mój anons został usunięty?

Przy zamieszczeniu anonsu obowiązują pewne zasady, w przypadku kiedy nie są one przestrzegane, np zdjęcie zawiera znaki wodne innych serwisów, anons jest automatycznie usuwany.

Czy jest możliwość przywrócenia usuniętego anonsu?

Niestety nie ma takiej możliwości, nie przechowujemy ogłoszeń i zdjęć, jeśli zostaną usunięte przez użytkownika.

Jak wygląda procedura edycji anonsu?

Po edycji ogłoszenia musi być ono na nowo zaakceptowane przez administrację serwisu

Czy mogę usunąć konto?

Konta są usuwane na zlecenie użytkownika wysłane z maila podpiętego do konta. Usunięcie konta jest nieodwracalne.

Czy są jakieś wymagania co do umieszczanych zdjęć?

Tak, zasady zamieszczenia zdjęć to :

Do góry