Sponsoring – czyli jak znaleźć sponsora

2022-09-22
Sponsoring – czyli jak znaleźć sponsora

Sponsoring – czyli jak znaleźć sponsora

Młode dziewczyny i mężczyźni, którzy chcą wejść w wielkie życie i wieść je na poziomie często spotykają się z dwoma podstawowymi przeszkodami – brakiem kasy i kontaktów. Tylko nieliczni mają ten przywilej, że pochodzą z bogatych domów, a ich rodzice należą do towarzyskiej śmietanki, co daje im lepszy start w życiu. Czy to jednak oznacza, że pozostali są wykluczeni? Oczywiście, że nie! Tyle że wejście w wielki świat i zarobienie kasy będzie wymagało dużo wysiłku w takim czy innym kierunku. Chyba że zdecydujesz się na sponsoring. Wówczas pozostaje Ci jedna trudność do przełamania – jak znaleźć sponsora. Jeśli jesteś kobietą, która stoi przed takim wyzwaniem – poniżej znajdziesz garść porad. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego ogłoszenia „pani szuka sponsora” mają sens!

Na czym polega sponsoring?

Czym w ogóle jest sponsoring? To układ dotyczący relacji między dwiema osobami, na mocy którego jedna z nich, zazwyczaj młoda kobieta, oferuje swoje towarzystwo w zamian za wsparcie ze strony mężczyzny. W ramach takiej „współpracy” gwarantuje ona swojemu sponsorowi zabawianie rozmową, towarzyszenie w różnych sytuacjach – począwszy od wyjść na kolację, do kina czy na brunche i inne biznesowe spotkania, po seks. Warto przy tym wspomnieć, że ten nie jest obowiązkowy, choć stanowi bardzo częsty element takiej relacji. Wiele zależy od indywidualnego kształtu umowy, jaką zawrą w tej czy innej formie strony między sobą.

Co z kolei otrzymuje osoba sponsorowana? Przede wszystkim wsparcie materialne. Najczęściej ma to formę miesięcznego wynagrodzenia oraz drogich prezentów – począwszy od biżuterii, przez bieliznę, po sprzęt elektroniczny. Często też sponsor zaprasza taką dziewczynę do zamieszkania w jego mieszkaniu (niekoniecznie tam, gdzie przebywa na stałe, choć i to się zdarza). Nie oznacza to jednak, że muszą żyć jak para. W zasadzie – uczucia poza zwykłą, przyjacielską sympatią, są tu w ogóle niewskazane. Dlaczego? O tym przekonasz się niżej. Najczęściej bywa jednak tak, że relacja trwa przez pewien czas, a później każde idzie w swoją stronę, a dziewczyna znów musi zastanawiać się, jak znaleźć sponsora.

Sponsoring – dla kogo?

No dobrze, a dla kogo jest sponsoring? Ogłoszenia „pani szuka sponsora” zazwyczaj zamieszczają młode kobiety z mniejszych miast, które odchodzą z rodzinnego domu i przenoszą się do większych ośrodków miejskich, najczęściej na studia. Zwykle nie są one z zamożnych rodzin, jednak wykazują się pewną inteligencją i sprytem, a także zdolnością podejmowania i utrzymywania konwersacji. To kluczowe, gdyż sponsor oczekuje, że dziewczyna nie będzie tylko siedziała i ładnie wyglądała, ale będzie go potrafiła uraczyć różnymi rozmowami.

Naturalnie – wygląd również gra dużą rolę. Kobieta, która zastanawia się, jak znaleźć sponsora, zdecydowanie powinna o siebie dbać. Schludne ubrania, gustowny makijaż… to absolutna podstawa. Akcje takiej dziewczyny dodatkowo rosną, jeśli ćwiczy i pielęgnuje ciało, by na długo zachowywało młodość i jędrność, a ona sama wykazywała się odpowiednią sprawnością. Wszak istotnym elementem wchodzącym w sponsoring jest różnica wieku i młodzieńcza werwa, której sponsorzy szukają w swoich divach.

Gdzie można szukać sponsora?

Pora jednak przejść do meritum – czy ogłoszenie np. w wybranych mediach społecznościowych „pani szuka sponsora” wystarczy, by go znaleźć? Niekiedy tak. Niektóre kobiety, głowiące się,, jak znaleźć sponsora, próbują się dowiedzieć więcej o popularnych w mieście miejscach, gdzie można znaleźć mężczyzn chętnych na to, by wejść z nimi w taką relację.

Dużo łatwiej i wygodniej jednak skorzystać z sieci. Dlaczego? Przede wszystkim to szeroki „rynek”. Trzeba jednak też znać serwisy, gdzie możesz znaleźć sponsorów. Są one dużo lepszym miejscem na poszukiwania lub zamieszczenie anonsów o treści „pani szuka sponsora”, gdyż wielu mężczyzn pojawia się tam w jasnym celu – chcąc znaleźć dziewczynę, która dotrzyma mu towarzystwa.

Warto pamiętać, że szansę na udany sponsoring zyskuje się w momencie, gdy dziewczyna potrafi się też „sprzedać”. Nie chodzi więc tylko o to, by rzucić tytuł „pani szuka sponsora”. Przyda się odrobina zmysłu marketingowego. Dlatego w takim anonsie warto powiedzieć kilka słów o sobie, przedstawić swoje atuty, oczekiwania… I – wiadomo – zaprezentować kilka zdjęć, dodatkowo przekonujących danego mężczyznę, że jest się tą właściwą dziewczyną na sponsoring, gotową dostarczyć mu rozrywki, zapewnić miłe towarzystwo i podkreślać jego atuty podczas spotkań w środowisku.

Na co uważać podczas takich poszukiwań?

Zastanawiając się, jak znaleźć sponsora, warto pomyśleć jeszcze nad jednym – nad swoim bezpieczeństwem. Niestety, ale zdarza się, że niektórzy panowie dopuszczają się nadużyć wobec dziewczyn, świadczących takie usługi. Widząc ogłoszenie „pani szuka sponsora”, wyobrażają sobie, że dana laska zrobi dla niego już wszystko. Jednak każda dziewczyna ma nieco inne granice i warto je od razu wyznaczyć. Jeśli więc np. godzisz się na seks, ale nie odpowiada Ci np. zbliżenie analne – podkreśl to. Wyznaczcie sobie zdrowe granice, aby szanować swoją przestrzeń. Bo jeśli nawet dotrzymujesz mu towarzystwa w zamian za wsparcie, to i tak zasługujesz na szacunek! Nieciekawie jest też, jeśli pojawiają się uczucia… jeśli są nieodwzajemnione, to powinny być podstawą do zerwania takiego układu, gdyż będą tylko rodzić toksyczne sytuacje.

Ponadto warto pierwsze spotkania umawiać w jakimś publicznym miejscu, gdzieś, gdzie będziesz mogła poznać lepiej swojego patrona. Nie sztuką bowiem, jak znaleźć sponsora – sztuką znaleźć kogoś, kto będzie Ci mentorem, towarzyszem, a przy tym będzie szanował Ciebie i wyznaczone umową granice. Wszak to biznes – oparty na międzyludzkich relacjach, ale jednak.

Sponsora znajdziesz także przez Kurtyzana.pl!

Decydując się na sponsoring, musisz być ostrożna. Ale gdy już na Twoje ogłoszenie „pani szuka sponsora” odezwie się właściwy facet – szybko się przekonasz, że to dobre rozwiązanie, które pozwoli Ci zarobić, wejść w śmietankę towarzyską, kształcić się i, być może, w przyszłości dołączyć do elitarnego środowiska. Musisz pamiętać o jednym – sponsoring też nie jest dla każdego. Jeśli tego nie czujesz – nie zmuszaj się, bo raz, że łatwiej wtedy popełnić błąd w doborze patrona, a dwa – nawet dobry sponsor szybko się zniechęci. Jeśli jednak uważasz, że to zajęcie dla Ciebie – już teraz zarejestruj się na Kurtyzana.pl, gdzie masz szansę spotkać patronów z całej Polski!

 


Treść dodał: admin admin
Do góry